Kurban Bayramı’nda Çekici

Kurban Bayramı'nda Çekici hizmetleri 7/24 verilmektedir

Kurban Bayramı’nda Çekici

Kurban Bayramı’nda çekici hizmeti alabilmek müşteriler açısından son derece önemli bir durumdur. Yoğun bayram telaşında gidilecek birçok yere ulaşmak için araç sahipleri özel vasıtalarıyla ulaşımı tercih ederler. Bu durum trafikte yaşanan yoğunluğu ve stresi de beraberinde getirir. Diğer resmî tatillerde olduğu gibi bu bayramda da çekici hizmetlerimize hız kesmeden devam ederek tüm müşterilerinizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Önümüzdeki Kurban Bayramı boyunca belirlenen çalışma saatleri ve hizmetlerimiz hakkındaki geniş bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz. 

Bayram Tatiline Özel Çekici Desteği

Bayramlar ailelerin birbirlerini ziyaret ederek bağlarını güçlendirdiği özel günler olarak maneviyat kazanır. Bu amaçla yola çıkan araç sahipleri, trafikte beklenmedik arıza ve kazalarla karşılaşabilirler. Gerek şehir içinde gerekse şehirlerarası yolda oluşan olumsuz durumlar araç sahiplerinin canını sıkar. Aracın yakıtının hiç beklenmedik anda bitmesi de trafikte kişileri zora sokan bir durumdur. Bu gibi durumlar için günün her saati hizmet veren firmamız, yolda kalan araç sahiplerinin imdadına yetişir. Araçlarda meydana gelen tüm olumsuzluklara anında müdahale edenservis ekiplerimiz her an yardıma hazırdır. 

Korona Virüsü ve Bayram Arifesinde Tam Destek

Ülkemizin içinde olduğu virüs sebebiyle çoğu araç sahibi uzun araç yolculuğunu tercih etmemektedir. Şehir içinde oluşan araç trafiğinin yanı sıra kurban kesimi de bu süreçte oluşan kalabalığa etki eder. Hem virüs tedbirleri kapsamında hem de ihtiyaç halinde hazır olması için Kurban Bayramı’nda çekici araçlarımız sürekli dezenfekte edilerek müşterilerimizin sağlığı ön planda tutulmaktadır.

Kurban Bayramı’nda En Uygun Çekici Hizmeti

Araç sahiplerinin güvenliği amacıyla tüm tedbirleri alan firmamız, gerekli hizmetleri aksatmadan ve saat farkı gözetmeden faaliyet göstermeye devam etmektedir. Yolda zor durumda olan araç sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda araçlarımız 7/24 hizmet sunmayı ilke edinmektedir.

Kurban Bayramı’nda Yol Yardım ve Araç Çekici

Arızalanmalarının yanı sıra yakıt takviyesi, motor bakım onarımı, akü değişimi ve lastik patlaması gibi ekstrem durumlarda da destek veren firmamız, sorunlara kısa süre zarfında çözüm bulmayı amaçlar. Bayramlarda da tüm hizmetlerini aksatmadan yapmaya devam eden firmamızın personelleri, günün her anında kesintisiz hizmet anlayışıyla canla başla çalışır. Yollarda kalan araçlarınızdaki tüm aksaklıklar için firmamızın kesintisiz destek hattından yardım alabilirsiniz. 

İstanbul Çekici Kurban Bayramı’nda Hizmetinizde

Özel günlerde zaman kısıtlı olduğu için araç sahiplerinin daha hızlı ve güvenilir yardıma ihtiyacı olur. Müşteri memnuniyeti açısından bayram boyunca çalışma saatlerimizde değişikliğe gitmeden aynı tempoda devam etmekteyiz. Geniş servis sağlayıcı firmalarımız sayesinde Türkiye’nin her yerinde hizmet bilinciyle çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Kurban Bayramı’nda En Yakın Çekici Hizmeti

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda aracın arıza kaydı açılarak çözüm odaklı çalışmalar yapılmaktadır. Tüm tatillerde güleryüzlü personelimiz ve müşteri odaklı hizmet kalitemiz ile yolda kalan araç sahiplerinin ilk aradığı firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Kurban Bayramı’nda Güvenilir ve Kesintisiz Hizmet

Yolda sıkıntı yaşayan araçların arızası belirlenerek lokasyonda bulunan en yakın servise kadar güvenli bir şekilde firmamız tarafından taşıma işlemi yapılır. Müşterilerin araçlarının yolda kalması sebebiyle yaşadıkları stresli anlarda firmamız sunduğu kaliteli hizmeti ile bu sıkıntılarını gidermede etkili çözümler sunar. Bayram gibi özel zamanlarda araçla yolda kalma sorunu daha fazla olmaktadır. Firmamız akü takviyesi ve yakıt değişimi gibi küçük sorunlara yerinde müdahale ederek araçları tekrar yola devam edebilecek seviyeye getirir. 

Kurban Bayramı’nda 7/24 Hizmet

Arıza yapan aracınızın bulunduğu konumu firmamızın çağrı merkezi elemanına bildirdiğinizde bulunduğunuz yere en yakın çekici ekibimiz kısa sürede size ulaşım sağlamaktadır. Gece tenha bir yolda aracınız arıza yaptığında firmamızın çözüm odaklı müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilir, güvenli araç çekme ve yol yardım hizmetlerimizden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yanında nakit taşımayan müşterilerimiz için pos cihazlarımız sayesinde kredi kartı ile ödeme seçeneğimizde bulunmaktadır.

Kurban Bayramı’nda Çekici Faaliyetleri

Araç çekici hizmetlerinin temelinde, profesyonellik ve deneyim önceliği belirleyen faktörler arasında yer alır. Firma bünyesinde faaliyet gösteren personellerin birbirleriyle uyumlu çalışması başarıyı da beraberinde getirmektedir. Firma olarak uzun yıllara dayanan deneyimimiz işimizde kalite ve standardı yükselten en önemli değerlerimizdir. Siz de aracınızla yolda kaldığınız zaman günün hangi saati olursa olsun öncelikle Kurban Bayramı’nda çekici hizmeti veren firmamızı arayarak tam destek alabilirsiniz. 

365 Gün Aralıksız Hizmet

İhtiyaç duyduğunuz tüm anlarda kaliteli personeli ile hizmet sunmayı ilke haline getiren firmamız, Kurban Bayramı’nda çekici hizmetlerine tam zamanlı olarak devam eder.Alanında uzman personellerimiz ve kaliteli işçiliğimiz ile her noktaya anında destek sağlamakta ve bu süreçte müşterilerimizin mağdur olmamaları için tam destek sunmaktayız.  Siz de yılın her günü hızlı çözüm sunan İstanbul çekici firmamıza ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Aracımın Aküsü Bitti Ne Yapmalıyım yazımızı da okuyabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat