Selimpaşa Çekici , Selimpaşa Oto Çekici, Selimpaşa En Yakın Çekici
Selimpaşa Çekici , Selimpaşa Oto Çekici, Selimpaşa En Yakın Çekici

Selimpaşa Çekici

Selimpaşa Çekici ve Selimpaşa araç çekici, Oto Kurtarıcı ihtiyaçlarınızda En Yakın ve En hızlı , Ucuz oto çekici hizmetimiz 7 Gün 24 Saat vardır. Selimpaşa ,Tüm Mahalle Ve Köy bölgelerinde kurtarıcı hizmeti almak için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. Selimpaşa Yol Yardım Sektörde Liderdir.

Selimpaşa Çekici İçin Hemen Arayın %25 İndirim Kazanın

Oto Çekici’mi Arıyorsunuz?

Yakıtınız’mı? Bitti.

Aracınız ‘mı? Yolda Kaldı.

Lastik mi? Takılacak.

Kaza’ mı? Yaptınız.

Tekne’nizi mi? Taşıyacaksınız.

Motorsikletiniz’i mi? Taşıyacaksınız.

Aracınız da sorunlar mı ?var.

Uzakta’mı kaldınız?

Korkmayın biz varız İstanbul ’un neresinde olursanız olun en kısa sürede sizleri çözüme kavuşturuyor ve yolda bırakmıyoruz.

Selimpaşa Oto Kurtarıcı , Selimpaşa Yol Yardım
Selimpaşa Oto Kurtarıcı , Selimpaşa Yol Yardım

Çekici hizmeti vermekteyiz. Oto Kurtarıcı ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınız.Hızlı ve Güvenilir firmayız.

Selimpaşa oto kurtarıcı

Selimpaşa oto kurtarma

Selimpaşa en yakın çekici

Selimpaşada araç çekici

Selimpaşa yol yardım

Selimpaşa tır kurtarıcı

Selimpaşa kamyon çekici

Selimpaşa araç taşıma

Selimpaşadaki oto çekiciler

Selimpaşa oto kurtarıcılar

Selimpaşa araç çekme

Selimpaşa çekici firmaları

Selimpaşa otomobil kurtarma

Selimpaşa çekici numarası, numaraları

Selimpaşa oto çekme

Selimpaşada araba çekici

Selimpaşa çekici hizmeti

Selimpaşa çekici hizmetleri

Selimpaşa çekici firması , çekici firmaları

Selimpaşa Yol Yardım , kurtarma
Selimpaşa Yol Yardım , kurtarma

Selimpaşa Çekici

Çekici araçları, Sizlere yol yardım ihtiyacı duyduğunuz anlarda, Otomobilinizin bir yerden başka bir yere naklini gerçekleştirmek amacı ile yapılmış özel araçlardır. Çekiciler sizin talebiniz doğrultusunda en yakın servise veya sanayi sitesine aracınızı götürerek, arızasını gidermek için hizmet sunmaktadırlar. Aracınız hangi marka ve model olursa olsun çekici araçları bunları üzerine almak suretiyle taşıyabilirler. Sizde Çekici ihtiyacı duyuyorsanız web sitemizde yer alan telefon numarası’ ndan ulaşabilirsiniz.

Selimpaşa Oto Çekici

Oto Çekici sektöründe Acil hizmet ve kaliteyi bir arada sunmayı hedeflemiş olan firmamız, Bulunduğunuz noktaya Selimpaşada En Yakın Oto Çekici aracımızı anında yönlendirerek, hizmet almanızı sağlamkatadır. Oto çekici firmamızda tecrübeli ve deneyimli personel ile günün her saati en iyi oto çekici hizmetlerini vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız andan itibaren siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ile yanınızda olmaktayız.

Selimpaşa Oto Çekici Kurtarma

Oto Kurtarma denince ilk akla geldiği üzere, aracınızla kaza yaptınız veya çamura saplandı ise bu araçlar ile Kurtarma işlemi yapılmaktadır. Oto kurtarma zahmet ve tecrübe isteyen bir işlemdir, bu sebeple seçeceğiniz Çekici firmasını iyi düşünmeniz gerekmektedir. Aracınızın zarar görmeden oto kurtarma işleminin gerçekleşmesi en itina gösterdiğimiz durumdur. Kurtarıcı araçlarımızla her daim yanınızdayız.

ÇEKİCİ NEDİR? NE ZAMAN ÇEKİCİ GEREKİR?

Selimpaşa Oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım aracı veya araba çekici olarak adlandırılan araçlar, genel anlamda “çekici” sınıflandırması içinde değerlendirilir. Hareket halinde olmayan araçların bir yerden başka bir yere nakledilmesi işleminde çekicilerden yararlanılır. Aracın arıza veya kaza yapması gibi nedenlerle hareket edemiyor oluşu, yardım amaçlı çağırmanın başlıca nedenidir.

Oto çekiciler, özel mekanizmaya sahip araçlardır. Bazı çekiciler hidrolik sistemle arabayı kaldırıp taşırken bazıları ise elektrikli sistemle çalışır. Çekicilerin kasa sistemleri de farklılık gösterir. Kayar kasalı çekiciler, sabit kasalı çekiciler ve ahtapot çekiciler arasından, çekilecek aracın özelliğine göre seçim yapılabilir.

Yolda Kaldığınız Zaman İlk Yapmanız Gerekenler

Çeşitli araba arızaları nedeniyle aracınız hiç beklemediğiniz anda yolda kalabilir. Peki, aracınızın yolda kalmasına neden olacak arızalar ya da eksiklikler nelerdir? Araç yolda kalınca ne yapılmalı?

Arabanızı Yavaşça Yolun Sağına Çekin

Arabanız tam olarak durmayıp teklemeye başladıysa ayağınızı gazdan kaldırın, ani fren yapmadan yolun sağına doğru ilerleyin ve el frenini çekin. Otobandayken böyle bir sorun yaşarsanız da dörtlülerinizi yakın ve Selimpaşa Oto yol yardım ı gelene kadar aracınızdan ayrılmayın.

Diğer Sürücülerin Sizi Fark Etmesini Sağlayın

Selimpaşa Yol Yardım

Dörtlüleri yakmanın yanında gece böyle bir durum yaşarsanız reflektör kullanın. Buradan da aracınızda her zaman olası kötü durumlar için reflektör bulundurmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Arabanızın kaputunu açmak da bir sorunla karşı karşıya kaldığınızın diğer sürücüler tarafından anlaşılmasını sağlar. 

Yol Yardımı Çağırın

Yol yardımı hizmeti kullanıyorsanız çağırın. Kasko sigortanız yol yardımı hizmeti sağlıyorsa ilgili çağrı merkezini arayıp yardım isteyin. Yol yardımı kullanmıyorsanız çekiciyi, polisi veya bulunduğunuz bölgenin konumuna göre jandarmayı arayabilirsiniz. Çekici çağırma ücreti ise firmalara göre farklılık gösteriyor.

Araba Neden Yolda Kalır?

En sık karşılaşılan sorunlardan biri lastiklerin inmesidir. Lastikleriniz indiği için yolda kaldıysanız en yakın benzin istasyonuna gidip lastiklerinizi şişirtmelisiniz.

Arabanın yolda kalmasının nedenlerinden biri de akünün bitmesidir. Akü bittiğinde neler yapmanız gerektiği ise bu yazımızda. 

Debriyaj veya vites teli kopmuş olabilir.

Araç su kaynatmış, motor hararet yapmış olabilir.

Araba kullanıyorsanız onun dilinden de anlıyor olmalısınız. Çünkü farklı sorunlara karşı ilk müdahaleyi yapabilmek için önce sorunun neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir. Size sorunsuz ve keyifli yolculuklar dileriz.

# Selimpaşa Mitsubishi Kurtarıcı# Selimpaşa Nissan Kurtarıcı # Selimpaşa Ford Kurtarıcı# Selimpaşa Toyota Kurtarıcı # Selimpaşa Volvo Kurtarıcı # Selimpaşa Anadol Kurtarıcı # Selimpaşa Dacia Kurtarıcı # Selimpaşa Isuzu Kurtarıcı # Selimpaşa Bmw Kurtarıcı # Selimpaşa Daf Kurtarıcı # Selimpaşa Porsche Kurtarıcı # Selimpaşa Tofaş Kurtarıcı # Selimpaşa Cargo Kurtarıcı # Selimpaşa Fiat Kurtarıcı# Selimpaşa Chrysler Kurtarıcı # Selimpaşa Seat Kurtarıcı # Selimpaşa Mercedes-Benz Kurtarıcı # Selimpaşa Renault Kurtarıcı # Selimpaşa Mini Kurtarıcı# Selimpaşa Infiniti Kurtarıcı # Selimpaşa Peugeot Kurtarıcı # Selimpaşa Lancia Kurtarıcı # Selimpaşa Tata Kurtarıcı # Selimpaşa Saab Kurtarıcı # Selimpaşa Skoda Kurtarıcı # Selimpaşa Man Kurtarıcı # Selimpaşa Dodge Kurtarıcı # Selimpaşa VolkswagenKurtarıcı # Selimpaşa Daewoo Kurtarıcı # Selimpaşa Ferrari Kurtarıcı # Kartal Elektrikçi

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı

Beylikdüzün her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak….