Büyükçekmece Çekici

buyukcekmece 7/24 en uygun en yakın cekici kurtarici
buyukcekmece 7/24 cekici

Büyükçekmece Çekici

Büyükçekmece çekici firması, sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek adına oto kurtarma ve yol yardım sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Genç ve dinamik ekibimizle birlikte kendimizi sürekli yenileyerek ve yol yardım bilgilerimize her geçen gün yenisini ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz. Alanında uzman profesyonel çalışanlarımız bu sektörde yıllardır yer aldığından dolayı müşterilerimize hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olmaktadır. Müşteri temsilcilerimize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaştıktan sonra yardım çağırınız sahada çalışan ekiplerimize ulaştırılmaktadır. Daha sonrasında gerekli olan tüm donanımlar sağlanarak bulunduğunuz konuma hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Aracınızın büyüklüğü ne olursa olsun firmamızda gerekli tüm teknik donanımlar mevcuttur. Ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz konuma gelmeden önce bu durumu göz önüne alarak gereken tedbirleri almaktadır. Aracınızın arıza durumu tespit edilerek çekici araçlarımıza yüklendikten sonra en yakın oto tamircisine ya da aracın servisine kadar nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece’de Çekici

Büyükçekmece’de çekici oto kurtarma ve yol yardım alanında her konumda hizmet vermektedir. Müşterilerimize olan hizmetimiz sadece Büyükçekmece ilçesinde sınırlı kalmayıp dilediğiniz her yerden bizlere ulaşım sağlayabilir ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğitimli çalışanlarımız sizlere bu hizmetleri sunabilmek adına kendilerini belirli periyotlarla güncellenmektedir. Oto kurtarma ve yol yardım sektörü oldukça geniş olduğundan dolayı öğrenilmesi gereken birçok teknik detay yer almaktadır. Personellerimiz yeni çıkan güncel gelişmeleri takip ederek standartların üzerinde bir hizmet sunabilmek adına büyük bir özveri göstermektedir. Müşterilerimiz de gösterilen bu fedakarlığın farkındalar ve her türlü yolda kalma durumlarında firmamızı tercih etmekteler.

Çekici Yardımı Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler

Büyükçekmece çekici , yolda kalan tüm sürücülere, çekici firması ile anlaşma sağlamadan önce yapmaları gereken bir takım işlemleri anlatmaktadır. Çekici Yardımı Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler;

 • Öncelikli olarak aracınız kaza sonrasında ya da aniden arıza yapmış olabilir. Bu durumda aracınıza en az 50 kilometre mesafede arkadan gelen araçları uyarmak amacıyla reflektör kullanmanız gerekir.
 • Aracınızın arızası ile ilgili oto tamir bilgisine sahip değilsiniz lütfen tamir işlemine kalkışmayınız.
 • Herhangi bir telaşa kapılmadan hızlı bir şekilde firmamızdan oto kurtarma ve yol yardım desteği isteyebilirsiniz.
 • Müşteri temsilcilerimize bulunduğunuz bölgeyi tarif ettikten sonra sahada çalışan ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde sizlere gereken teknik desteği sağlayacaktır.

firmamız her geçen gün kendini yenileyerek bu sektörde 1 numara olma yolunda ilerlemektedir. Gelişen çağa ayak uydurmak adına hem çekici araçlarımıza hem de personelimize her zaman önem vermekteyiz. Çekici sektöründe kullandığımız son model araçlarımız hizmet esnasında herhangi bir aksama yaşanmaması adına düzenli olarak periyodik bakımlardan geçmektedir. Bünyemizde çalışan profesyonel çalışanlarımız ise adil çalışma saatleri aralığında performans göstermekte ve sektördeki eğitimlerini tamamlamış olmaktadırlar.

Büyükçekmece Güvenilir Çekici

Büyükçekmece güvenilir çekici kaliteyi uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmaktan büyük onur duymaktadır. Diğer rakip firmalar yaptıkları basit işlemler neticesinde müşterilerine astronomik rakamlar verebilmektedir. Ancak bizim firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız güven duygusu ile hareket etmekte asla yapılmayan işlemlere ücreti almamakta ve müşterilerimizin ekonomik durumları göz önüne alınmaktadır. Çünkü yolda kalan bir insanın mağduriyetini anlıyoruz ve daha fazla mağdur olmamasını istiyoruz. Tüm çalışmalarımızı da buna yönelik gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmaların içeriğinde;

 • Yakıt takviyesi
 • Akü takviyesi
 • Yağ takviyesi
 • Oto çekici ve kurtarıcı hizmeti
 • Tekne taşıma ve çekici hizmeti
 • Motosiklet taşıma ve çekici hizmeti
 • Kamyon taşıma ve çekici hizmeti
 • Tır taşıma ve çekici hizmeti yer almaktadır.
Büyükçekmece Acil Çekici

Büyükçekmece acil çekici olarak oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerinde hız konusunun çok önemli olduğunu biliyoruz. Yolda kalmış müşterilerimize ivedi bir şekilde destek sağlayabilmek için gerekli tüm teknik donanımlara sahibiz. Müşterilerimiz bize ulaştığı andan itibaren en geç 30 dakika içerisinde araçlarının arıza yaptığı konuma ulaşıyoruz ve gereken tüm desteği onlara sağlıyoruz. Ekibimizin genç ve dinamik olması bizlere pozitif anlamda büyük katkı yapıyor. Eğitimli personelimiz işini pratik bir şekilde tamamladıktan sonra müşterilerimiz de memnun bir şekilde hayatlarına kaldıkları yerden devam etmektedir.

Büyükçekmece 7/24 Çekici Kurtarıcı

Büyükçekmece 7/24 çekici kurtarıcı firması sizlere haftanın her günü ve günün her saatinde aralıksız olarak hizmet verebilmek adına çalışmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler. Aracınızla seyir halindeyken hangi konumda olursanız olun arıza yaptığınız takdirde zamanın bir önemi olmaksızın sizlere gerekli olan her türlü yardımı sunmak adına yola çıkıyoruz. Yaşadığınız problem kaza ya da arıza yerinde çözülebilir bir durumda değilse araçlarınızı son model çekici araçlarımızla en yakın oto tamir atölyesine ya da istediğiniz bir servis yerine kadar götürüyoruz.

Büyükçekmece Araç Çekici

Büyükçekmece araç çekici sektörde bir numaralı olma pozisyonunu her daim koruyabilmek adına, genç ve dinamik ekibi ile birlikte büyük projelere imza atmıştır. Yolda aracınızla ne yaşarsanız yaşayın ve nerede olursanız olun, çözemeyeceğimiz hiçbir teknik sorun yoktur. Büyükçekmece çekici bizlere her zaman web sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşıp gerekli desteği alabilirsiniz.Siz de çekici ihtiyacı durumunda firmamızı 7/24 | 0544 254 0724 nolu telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hizmetlerimiz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Hizmet Bölgelerimiz

Dost Siteler

Avcılar Çekici