En Uygun Çekici

en uygun çekici 7/24 çekici hizmeti
en uygun çekici hizmeti

En Uygun Çekici

En uygun çekici sayesinde yolda kalmış olan her türlü aracın, güvenli bir biçimde alınması ve uygun yere götürülmesi mümkündür. Bunun için özel şekilde tasarlanmış olan çekiciler kullanılır. Her türlü aracın yüklenmesi oldukça kolaydır. Süreç büyük bir ciddiyet içerisinde tamamlanır.

Son Teknoloji Çekici

Çekme işlemini gerçekleştiren araçlar, taşıtların çekilmesi sırasında en son teknolojiyi kullanır. Bunun için tercih edilen özel vasıtaların üst kısmı açıktır. Kapalı kasası yoktur. En uygun çekici Aynı zamanda aracın arka kısmında, olası sorunlara karşı bir rampa oluşturmuştur. Mekanizma işini başarılı bir biçimde ve hızlı olarak tamamlar.

Araçların Çekimi Son Derece Kolay

Araç çekim işlemleri oldukça başarılı bir biçimde yapılır. Süreç ise şöyledir;

  • İki değişik sistem söz konusudur. Bunlardan birisi, çekim yapacak olan aracının üstünde yer alan özel mekanizmayladır.
  • Buna göre taşıtın altındaki iki kol, uzman personel tarafından kullanılarak çekilecek olan aracın altına yerleştirilir.
  • Tam olarak kavranmasının ardından araç yukarıya kaldırılır.
  • Daha sonra ise taşıtın arkası açık olan bölümüne dikkatli bir biçimde yerleştirilir.
  • Aracın düşmesini engellemek için halatlarla bağlanması da söz konusudur.
Halatlı Sistem Bir Diğer Opsiyon

Tamamen halatlı olan sistem ise çok daha farklı bir süreç anlamına gelmekte. Yolda kalan ve çekilmesi gereken aracın önüne yanaşan taşıtın, ilk olarak rampa bölümü aktif hale getirilir. Çünkü araç buradan yüklenecektir. Yine tamamen açık olan bir kasa kısmı vardır. Yolda kalmış olan vasıta özel bir halat yardımıyla bağlanır. Şoför ise direksiyona geçer ve vitesi boşa alır. Direksiyonu kontrol etmesi lazımdır. Mevcut halatlar bir mekanizma üzerinden çalışır. Otomatik olarak düğmeye basılmasının ardından harekete geçerler. Araç boş viteste olduğundan rahatlıkla yüklenir. İşlem tamamlanır ve çıkarılmış olan rampalar yerine geçirilir. Aracın olası sallantılarda düşmemesi için gereken her türlü önlem de alınmıştır.

Ağır Araçların Çekimi Zor Değil

En uygun çekici aynı zamanda ağır tonajlı araçların çekim işlemlerinde de kullanılır. Zaman zaman kamyon, otobüs, tır gibi birçok farklı vasıta, değişik nedenlerden ötürü yolda kalabilmektedir. Bundan dolayı araçların mutlaka profesyonel bir biçimde çekilmesi gerekir. Bunu sağlayabilecek olan özel taşıtların yüksek tonaja uygun kapasiteleri mevcuttur. Bu durum sürücüler ve aracı yolda kalmış olan kişiler için büyük bir avantajdır. Devasa boyutlarda tasarlanmış olan taşıtların arka kısmında yer alan oldukça özel bir sistem mevcuttur. Araç çekimleri için yine bu yer kullanılır. Böylelikle işlemler tamamlanmış olacaktır.

Motor ve Diğer Taşıtların Çekimi

Motosikletler trafikte çok büyük kolaylık sağlayan taşıtların başında gelmekte. Ancak bazılarının değişik nedenlerden dolayı arızalanması gibi bir durum söz konusu oluyor. Böyle hallerde taşıtı tek başınıza, arızalı haliyle hareket ettirmeniz çok mümkün değil. Bunu yapsanız bile hem yorulacak hem de motosiklete zarar verebileceksiniz. Böyle hallerde en mantıklı yol araç çekimi için hemen hizmet talep etmektir.

Bu noktada süreç son derece hızlı ve kolaydır. Çünkü motosikletler, diğer taşıtlar ile kıyaslandığı zaman daha hafiftir. Bu durum yüklenmesini, çekilmesini basit bir hale getirir. Bunun için ilk olarak halatlarla bağlama işlemi yapılır. Özel bir vinç mevcuttur. Halatların kontrol edilmesinin hemen ardından otomatik olan sistem çalıştırılır. Motosiklet çok büyük bir özen ve dikkatle hemen yüklenir. Böylelikle işlemler sona ermiş olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra karavan taşıma, sıfır olarak bilinen araçları taşıma, çoklu araç taşıma, oto kurtarma, tekne taşıma gibi daha farklı hizmetler de mevcuttur. Böylelikle aracınız ne kadar büyük olursa olsun, çekiciyle taşıma konusunda hizmet alabilirsiniz.

En Uygun 7/24 Çekici

Çekici ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı belli değildir. Gerek hafta sonu gerekse hafta içi böyle bir hizmete ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun yanı sıra son derece izbe, yardım olanağının fazla olmadığı yerlerde aracın arızalanması her daim büyük bir risktir. En uygun çekici işte tüm bunlar göz önünde bulundurularak hizmetler haftanın tüm gününe başarılı olarak yayılmıştır. Yani hem hafta sonlarında hem de hafta içlerinde çekiciyle araç kurtarma işlemleri en kısa süre içinde tamamlanır. Ayı durum zaman konusu için de geçerlidir. Çünkü hizmetler 24 saat boyunca verilir.

Alanında Uzman Personel

En uygun çekici, uzman bir personeli tarafından kullanılır. Bunun için verilmiş olan özel bir eğitim söz konusudur. Mevcut süreci başarılı bir biçimde tamamlayan kişileri çekici olarak bilinen taşıtları kullanmaya başlarlar. Çünkü ekstra yetenek gerektirir. Aynı zamanda normal araçlardan daha farklı olan bir mekanizması mevcuttur. Uzman personel bu konuda yeterli deneyime sahip olduğundan, araçların çekme işlemi esnasında hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmaz. Oldukça dikkatli bir biçimde hareket eder. Taşıtın yüklenmesi de aynı ciddiyetle gerçekleştirir. Tüm bunların sonrasında aracın boyutu ve türü ne olursa olsun yükleme tamamlanır. İşinde uzman, güler yüzlü, profesyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar personel büyük avantaj sağlar. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin .

hizmet bölgelerimiz

EN UYGUN ÇEKİCİ

En uygun çekici sayesinde yolda kalmış olan her türlü aracın, güvenli bir biçimde alınması ve uygun yere götürülmesi mümkündür.

Dost Siteler

Bakcaz.com