Ramazan Bayramı’nda Çekici

Ramazan Bayramı'nda Çekici hizmetleri 7/24 verilmektedir

Ramazan Bayramı’nda Çekici

Ramazan Bayramı’nda çekici hizmeti faaliyetleri devam ediyor mu sorusu, sokağa çıkma zorunluluğu olan araç sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Ramazan Bayramı’nda uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamalarında oto çekici ve kurtarma ekiplerinin önemi oldukça fazladır. Bayram süresince çalışma saatlerimiz ve hizmet kapasitemiz hakkındaki detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Bayram Tatilinde Çekici Çağırabilir miyim?

Bayram arifesinde aile ziyaretine veya tatil amaçlı yola çıkan araç sahipleri, seyir halindeyken beklenmedik durumlarla karşılaşabilir. Korona virüsünün etkileri sebebiyle ülke olarak bu seneki bayramı, evde geçirme zorunluluğumuz bulunmakta. Fakat bayramda çalışma veya seyahat mecburiyeti bulunanlar için durum aynı değil. Çalışanlar ve sağlık personelleri, iş prensipleri dolayısıyla mesailerine devam ediyorlar. Araç trafiğinin azalmasıyla çalışma mecburiyeti olanlar; yolda kalma, yakıt veya akü bitmesi gibi durumlarda kendilerini çaresiz hissedebilirler. Bu tarz durumlara karşı hazırlıklı olan firmamız, bayram boyunca hizmet vermeye devam eder.

Oto Çekici Faaliyetleri Bayramda Devam Ediyor mu

Türkiye’nin her bölgesinde güvenli ve kaliteli hizmet sunan firmamız, hijyen şartları çerçevesinde oto kurtarma çalışmalarına kaldığı yerden devam eder. Düzenli olarak dezenfekte edilen çekici araçlar sayesinde virüsün yüzeylere tutunması önlenir. Gerekli tedbirler alınarak, yolda kalan araç sahiplerine gece gündüz destek sağlanır.

Ramazan Bayramı’nda Kesintisiz Hizmet

Ramazan Bayramı’nda kesintisiz hizmet sunmak için canla başla çalışan ekiplerimiz, araç sahiplerinin sorunlarına en kısa sürede cevap verir. Yakıt takviyesi, akü değişimi, motor bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretilir. Eski bayramların coşkulu havasını aradığımız bu dönemlerde, sevdiklerimiz ve kendimiz için evde kalma sorumluluğuna sahibiz. Market çalışanları, sağlık personelleri, belediye görevlileri ve polis memurları bu dönemde halkın sağlığı ve güvenliği için hizmet vermeye devam eder. Görevini layıkıyla yerine getiren çalışanlar için oto kurtarma ve çekici çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aracınızda meydana gelen her türlü sorunlarınızda firmamızın 7/24 hizmet veren destek hattına ulaşabilirsiniz.

Ramazan Bayramın’da Oto Kurtarma ve Çekici

Zamanın sizin için önemli olduğunun bilincinde hareket ederek, çalışma saatlerimizi bayramda çalışan personeller için esnetmeyi planlıyoruz. 4 günlük kısıtlamalar sonucunda müşterilerimizin mağdur olmaması için geniş servis ağımızla her noktaya hizmet veriyoruz. Yolda kalan araç sahiplerini bekletmeden, çalışmalarımızı tamamlarız. Araçta meydana gelen sorunları en kısa sürede tespit eden ekiplerimiz, aracın yürür halde olup olmadığına karar verir.

Ramazan Bayramı’nda 7/24 Çekici

Yakıt takviyesi veya lastik değişimi gibi ufak sorunlara yerinde müdahale edilir. Hasarlı ve hareket etmesi mümkün olmayan araçlar, çekici yardımı ile en yakın servise taşınır . Serviste araçların bakımı yapılır ve çalışabilir hale getirilir. Farklı araç modellerinin mekanik aksamlarına hakim olan kadromuz, alanında uzman kişilerden oluşur. Oto kurtarma ve çekici faaliyetlerinde maske ve dezenfektan kullanımına özen gösteren çalışanlarımız, steril ve hijyenik ortamda hizmet verir.

Çekici Firmamız Ramazan Bayramı’nda Hizmetinizde

Seyir veya park halindeyken beklenmedik durumlarla yüzleşen araç sahipleri, işlek olamayan trafikte yardım isteyecek kimseyi bulamayabilir. Bu esnada, müşterilerimizin konumuna en yakın çekiciyi kısa sürede çağırabilir. Konuma ulaşan ekiplerimiz sosyal mesafe kuralları çerçevesinde hizmet verir. Özel gün ve bayramlara acil ve sürekli hizmet anlayışına sahip firmamız, profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile araç sahiplerinin yardımına koşar. Araç sahiplerinin boş yollarda yalnız kalmamaları adına bölgeye en yakın sürede ulaşabilecek ekipler yönlendirilir.

365 Gün Kesintisiz Hizmet

Yolda aracınızın başına ne geleceğini kestiremeyebilirsiniz. Fakat ihtiyacınız olduğu her anda oto kurtarıcı ve çekici faaliyetlerimizden destek alabilirsiniz. Ramazan Bayramı’nda çekici hizmeti devam ediyor mu sorusuna yazımızda faaliyetlerimizden kısaca bahsettik. Sizler de her türlü ihtiyaçlarınızda, güvenilir çalışmalarıyla adından söz ettiren İstanbul Çekici firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Direksiyon Sistemi Arızaları için yazımızı okuyabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat