Çekici Ücretini Sigorta Karşılar mı

Çekici ücretini sigorta karşılar mı

Çekici Ücretini Sigorta Karşılar mı

Çekici Ücretini Sigorta Karşılar mı sorusu araç sahiplerinin en çok ikilemde kaldığı konular arasındadır . Firma olarak 7/24 en iyi hizmeti sunmaktayız . Araçla trafikte seyreden kişilerin fazlalaşmasıyla orantılı olarak arıza veya benzin bitmesi sonucu yolda kalma sayısı artış gösterir. Bu talepleri karşılamayı amaç edinen firmalar çekici hizmetlerinin kapsama alanında yeni düzenlemelere gider. Aracına sigorta yaptıran kişilerin poliçeleri çekici ücretinin karşılaması şeklinde düzenlenir. Bu bilgiler doğrultusunda sigorta yaptırılan aracın çekici masrafını sigorta şirketi ödemekle mükelleftir diyebiliriz. 

Zorunlu ve Trafik Sigortasının Kapsamlar

Trafikte seyir halinde olan araçlar sigorta şirketleri tarafından oluşabilecek tüm şartlara karşı koruma altına alınır. Aylık kasko sigorta prim ödemelerinde çekici masrafları araç sahibinden temin edilir. Trafik ve zorunlu sigorta poliçelerinde ödenen miktara göre çekici masrafları da firmalara ait hale getirilir. Siz de aracınızla yoğun trafikte seyir halindeyken oluşacak tüm masraflarınız için sigorta poliçenizden destek alabilirsiniz. Araç kaskonuzun çekici hizmeti size her zaman destek olarak yola devam etmenizi sağlar. Sizi sıkışık zamanda Çekici Ücretini Sigorta Karşılar mı derdinden kurtaran bu hizmet sayesinde uzman olmayan kişilerin aracınıza verebileceği hasarın da önüne geçer. Çekici yardımıyla servise götüreceğini aracınız size uzun kullanım imkânı sunar. 

Yıl İçerisinde Yol Yardım ve Çekici Desteği

Kasko yaptırdığınız süre boyunca size çekici hizmetinden yararlanmayı mümkün kılan sigortadan tüm yıl boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus poliçenizde çekici için size ayrılan bütçedir. Eğer poliçenizle bu hizmet yoksa aracınızla yolda kaldığınız andan itibaren oluşan tüm çekici masraflarınızı cebinizden karşılamak durumunda kalırsınız. Poliçenizde küçük bir meblağ karşılığı alacağınız çekici hizmeti size tüm yolculuklarınızı gönül rahatlığıyla yapabilme lüksü sunar. Aracınızın yolda kaldığı lokasyona anlaşmalı firma tarafından yönlendirilen çekiciler size en yakın servise kadar eşlik eder. 

Sigorta Yaptırırken Dikkat Edilen Hususlar

Kasko sigortası ile beraber yapılan poliçelerin eksik olması sürücülerin trafikte mağduriyet yaşamalarına sebebiyet verir. Sürücüler yaptıracakları poliçelerde çekici desteği talep ederek arıza ve kaza gibi durumlara karşı araçlarını ekstra koruma altına alabilir. Sigortanın sağladığı çekici desteği sonrasında aracınızın bakımı ve yola devam etmesinde sorun çıkarsa firma konaklama hizmetinde desteğe hazırdır. Böylece sigorta yaptıran kişinin mağduriyeti ve yaşayacağı zorluklar önlenmiş olunur.

Sigorta Kapsamında Ücretsiz Çekici Hizmeti

Yapılan trafik sigortasına kapsamına çekici hizmetini de ilave ettirerek yoldaki olumsuzluklara karşı öncesinde tedbir alabilirsiniz. Çekici ücretini sigorta karşılar mı sorusunun cevabı poliçenizde mevcuttur. İsterseniz poliçe yenilenmesi esnasında çekici hizmeti almayı ilave olarak isteyebilirsiniz. Cüzi bir fark karşılığında alacağınız hizmet sizi daha büyük masraflardan kurtarır. 

Çekici Ücretini Sigorta Mı Karşılar

Aracınızın ve sevdiklerinizin güvenliği için yaptıracağınız çekici desteği kasko maliyetinize ufak bir fark olarak yansır. Sigortanızın yenilenme günü geldiğinde üzerine ekstra ödeme yaparak Türkiye’nin her yerinde çekici desteği alabilirsiniz. Eğer hasarınız aynı gün çözülebilecek tarzda değilse firma size kullanmanız için araba tahsis etme avantajı sunar. Sigorta şirketiniz siz aradıktan kısa süre sonra en yakın konumdaki çekiciyi yönlendirerek mağdur olmanızı engeller. 

Zor Durumlarda Karşılanabilecek Sigorta Kapsamı

Firmaların yol yardım desteği adı altında sundukları çekici hizmeti her kullanıcıya yılda bir defa bu imkândan yararlanma fırsatı sunar. Diğer arıza ve bozulma durumlarında ihtiyacınız olan çekici için ekstra ücret ödemek durumunda kalırsınız. Eğer araç sahibi madde etkisi altındayken kaza yaparsa çekici ücretini sigorta karşılar mı derseniz cevabımız elbetteki hayır olur. Her firmanın sunduğu hizmet ve avantajlar değişkenlik gösterse de standart olanlar genelde aynıdır. Bu sebeple sigorta yaptırırken tüm firmaların sunduğu hizmetleri detaylı inceleyerek seçim yapabilirsiniz. 

Hizmet Bölgelerimiz

Dost Siteler

Esenyurt Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat