Beylikdüzü Oto Kurtarıcı

Beylikdüzü oto kurtarıcı 7/24 Beylikdüzü'nde kurtarma hizmetleri vermektedir.
Beylikdüzü oto kurtarma hizmetleri

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı

Beylikdüzü oto kurtarıcı siz değerli müşterilerine 30 yılı aşkın bir süredir kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir. Oto kurtarma ve yol yardım sektöründe bizim için önemli olan hızdır. Eğer hızlı bir şekilde faaliyet göstermeyen bir çekici firması ile çalışırsanız mağduriyetiniz daha çok artacaktır ve aracınızla ilgili sıkıntılarınız bir türlü çözüme kavuşamayacaktır. Fakat hıza önem veren oto kurtarma ve yol yardım firmaları olarak bizler, bulunduğumuz sektörde yılların getirdiği tecrübe ile hızlı bir şekilde müşterilerimize yol yardım hizmeti sunuyoruz. Sizlerin tüm yolda kalma problemlerinizi çözüme kavuşturulabilmek adına ekip arkadaşlarımızla beraber 7/24 faaliyet gösteriyoruz. Kalitemizi her geçen gün daha çok arttırmak adına bir takım oto kurtarma ve yol yardımı eğitimlerine katılmayı asla ihmal etmiyoruz. Çalışanlarımızla beraber kendimizi bu sektörde güncel tutabilmek adına büyük çaba gösteriyoruz.

Beylikdüzü’nde Oto Kurtarıcı

Beylikdüzü’nde oto kurtarıcı, teknolojik gelişmeleri de takip ederek sektörde uzun yıllar var olabilmek adına kendini sürekli güncellenmektedir. Bu anlamda kullandığımız çekici araçlarımızdan tutun da personelimizin bu konudaki eğitimine kadar birçok noktaya önem veriyoruz. Araçlarımızın son model ve bakımlarının eksiksiz bir şekilde yapılmış olması bizim için elzem konulardan biridir. Kullandığımız çekici araçlarımızın bakımlarını aksatmadan düzenli olarak yapıyoruz ve bu sayede siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet veriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetin karşılığında Beylikdüzü ilçesinde ve İstanbul genelinde en çok tercih edilen oto çekici firması olma yolunda ilerliyoruz.

Beylikdüzü En Uygun Oto Kurtarıcı

Beylikdüzü en uygun oto kurtarıcı sahip olduğu son model çekici araçları ile oto kurtarma ve yol yardım sektöründe kaliteli ve güvenilir bir şekilde yolda kalmış taşıt sürücülerine yardımcı olmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin bize olan güveni ve yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile yolda kalma problemlerinizi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

Beylikdüzü En Yakın Oto Kurtarıcı

Trafikte aracınızla seyir halindeyken istenmedik bir şekilde lastiğiniz patlayabilir ya da akünüz bitebilir. Bu gibi durumda endişelenmenize gerek yoktur. Beylikdüzü en yakın oto kurtarıcı firmamız sizlere gereken desteği en kısa sürede sağlayacaktır. Akünüz bittiyse akü takviyesi, lastiğiniz patladı ise en yakın lastik tamircisine ya da aracınızın servisine nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızda bulunan GPS sistemi sayesinde aracınızın nerede olduğunu güvenli bir şekilde görebiliyorsunuz.

Beylikdüzü oto kurtarıcı ; lastik patlaması, akü bitmesi, motorun arızalanması ya da diğer sebeplerden dolayı yolda kalma problemlerinizde sizlere bir telefon kadar yakındır. Yaşadığınız tüm mağduriyetlerde kaliteli teknik hizmet alabilmek için web sitemiz üzerinden ya da whatsApp aracılığıyla bizlere ulaşım sağlayabilir ve hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Hızlı destek hizmetimiz ile sizlere en yakın çekici olarak çalışıyoruz.

Güvenilir Oto Kurtarıcı

Güvenilir oto kurtarıcı, yolda kaldığınız konum her nerede olursa olsun yardım çağırınız müşteri telsiz temsilcilerimize ulaştığı andan itibaren ekip arkadaşlarımız merkezden hızlı bir şekilde yola çıkmakta ve yolda kaldığınız konuma ulaşmaktadır. Hızlı bir şekilde hareket ettiğimiz için müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen oto kurtarma ve yol yardım firması olduk. Bu başarılarımıza teknik bilgilerimizi daha da arttırarak devam edeceğiz.

Beylikdüzü Oto Kurtarma

Beylikdüzü oto kurtarma siz değerli müşterilerimize, yolda kalma durumlarınızda aracınızı bulunduğu konumdan almak ve en yakın oto tamircisine ya da aracınızın servisine götürmek gibi hizmetler vermektedir. Aracınızla trafikte seyir halindeyken yaşadığımız her türlü sorunda bizlere müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla sorununuzu iletebilirsiniz. Online destek hizmetimiz sayesinde probleminiz kısa sürede çözülmekte, bu şekilde çözüme kavuşturulamayan sorunlarda profesyonel çalışanlarımız bulunduğunuz konuma hızlı bir şekilde gelerek aracınıza gereken desteği sunmaktadır. Bu destek sayesinde sorunlarınız kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşuyor ve sizler de hayatınıza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Firmamız bir takım kurallara uyarak müşterilerine 7/24 destek sağlamaya devam etmektedir. Çalışanlarımız sektörde faaliyet gösterebilmek adına sertifika sahibi, eğitimli, uzman kişilerdir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini önemseyen, mağduriyet durumlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturan bir firma olarak çalışıyoruz.

Beylikdüzü 7/24 Oto Kurtarıcı

Beylikdüzü oto kurtarıcı olarak müşterilerimizin haklarına değer verdiğimizden dolayı yaptığımız tüm hizmetleri belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Bu kurallar şunlardır;

  • Profesyonel çalışanlarımız işe başlamadan önce iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyarak harekete geçmektedir.
  • Çekici hizmetimiz esnasında kullandığımız araçlarımız sürekli olarak belirli aralıklarla bakım ve onarımdan geçmektedir.
  • Çalışanlarımız bilgilerini gelişen teknolojiye göre sürekli güncel tutmak adına sertifikasyon çalışmalarına katılmaktadır.
  • Müşteri temsilcilerimize çağrı düştüğü andan itibaren çalışanlarımız hızlı bir şekilde hareket etmektedir.
  • Öncelikli olarak müşterinin konumu net bir şekilde belirlenir ve arza yapılan yere aracın büyüklüğü konusunda bilgi sahibi olduktan sonra gidilir.
  • Arıza konumuna gidildikten sonra problemin ne olduğu anlaşılır ve müşteriye detaylı bir şekilde bilgi verilir.
  • Müşterinin onayı sağlandıktan sonra araca gereken destek hızlı bir şekilde verilir.

Beylikdüzü 7/24 oto kurtarıcı olarak işlemlerimizi hızlı bir şekilde gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz kuralları anlattık. İşlerimizi düzenli ve kaliteli olarak yaptığımızdan dolayı insanlar tarafından da en çok tercih edilen oto kurtarma ve yol yardım firması olduk.Siz de çekici ihtiyacı durumunda firmamızı 7/24 | 0544 254 0724 nolu telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hizmetlerimiz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Hizmet Bölgelerimiz

Dost Siteler

Avcılar Çekici