Esenyurt Çekici

İstanbul Çekici

 

Esenyurt Çekici

Esenyurt Çekici Kurtarıcı Oto Yol Yardım Hizmetleri Sayfamıza Hoşgeldiniz.

 

Esenyurt Çekici ve Esenyurt araç çekiciOto Kurtarıcı ihtiyaçlarınızda En Yakın ve En hızlı , Ucuz oto çekici hizmetimiz 7 Gün 24 Saat vardır. Esenyurt Çekici ,Tüm Mahalle Ve Köy bölgelerinde Esenyurt Çekici 'den kurtarıcı hizmeti almak için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. Esenyurt Yol Yardım

Esenyurt Çekici İçin Hemen Arayın %25 İndirim Kazanın

esenyurt çekici , esenyurt oto çekici ,kurtarıcı, Esenyurt En Yakın Çekici

esenyurt çekici , esenyurt oto çekici ,kurtarıcı, Esenyurt En Yakın Çekici

Esenyurt Çekici 7/24 Hazırdır Siz Değerli Müşterileri İçin.

Oto Çekici’mi Arıyorsunuz?

Yakıtınız’mı? Bitti.

Aracınız ‘mı? Yolda Kaldı.

Lastik mi? Takılacak.

Kaza’ mı? Yaptınız.

Tekne’nizi mi? Taşıyacaksınız.

Motorsikletiniz’i mi? Taşıyacaksınız.

Aracınız da sorunlar mı ?var.

Uzakta’mı kaldınız?

Korkmayın biz varız Esenyurt Çekici İstanbul ’un neresinde olursanız olun en kısa sürede Esenyurt Çekici sizleri çözüme kavuşturuyor ve yolda bırakmıyoruz.

Esenyurt Oto Kurtarıcı , Esenyurt Yol Yardım
Esenyurt Oto Kurtarıcı , Esenyurt Yol Yardım

Esenyurt Çekici hizmeti vermekteyiz. Oto Kurtarıcı ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınız.Hızlı ve Güvenilir firmayız.

Esenyurt oto Çekici kurtarıcı

Esenyurt Çekici oto kurtarma

Esenyurt en yakın çekici

Esenyurtta araç çekici

Esenyurt Çekici yol yardım

Esenyurt tır kurtarıcı

Esenyurt Çekici kamyon çekici

Esenyurt  Çekici araç taşıma

Esenyurttaki oto çekiciler

Esenyurt Çekici oto kurtarıcılar

Esenyurt araç çekme

Esenyurt çekici firmaları

Esenyurt otomobil kurtarma

Esenyurt çekici numarası, numaraları

Esenyurt oto çekme

Esenyurtta araba çekici

Esenyurt çekici hizmeti

Esenyurt çekici hizmetleri

Esenyurt çekici firması çekici firmaları

 

Esenyurt Yol Yardım , Çekici kurtarma

Esenyurt Yol Yardım
,Çekici kurtarma

Esenyurt Çekici

 

Çekici araçları, Sizlere yol yardım ihtiyacı duyduğunuz anlarda, Otomobilinizin bir yerden başka bir yere naklini gerçekleştirmek amacı ile yapılmış özel araçlardır. Çekiciler sizin talebiniz doğrultusunda en yakın servise veya sanayi sitesine aracınızı götürerek, arızasını gidermek için hizmet sunmaktadırlar. Aracınız hangi marka ve model olursa olsun Esenyurt çekici araçları bunları üzerine almak suretiyle taşıyabilirler. Sizde Esenyurt Çekici ihtiyacı duyuyorsanız web sitemizde yer alan telefon numarası’ ndan ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Oto Çekici

 

Esenyurt Oto Çekici sektöründe Acil hizmet ve kaliteyi bir arada sunmayı hedeflemiş olan firmamız, Bulunduğunuz noktaya En Yakın Oto Çekici aracımızı anında yönlendirerek, hizmet almanızı sağlamkatadır. Oto çekici firmamızda tecrübeli ve deneyimli personel ile günün her saati en iyi oto Esenyurt çekici hizmetlerini vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız andan itibaren siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ile yanınızda olmaktayız.

Esenyurt Oto Çekici Kurtarma

 

Oto Kurtarma denince ilk akla geldiği üzere, aracınızla kaza yaptınız veya çamura saplandı ise bu araçlar ile Kurtarma işlemi yapılmaktadır. Oto kurtarmazahmet ve tecrübe isteyen bir işlemdir, bu sebeple seçeceğiniz Esenyurt Çekici firmasını iyi düşünmeniz gerekmektedir. Aracınızın zarar görmeden oto kurtarma işleminin gerçekleşmesi en itina gösterdiğimiz durumdur. Kurtarıcı araçlarımızla her daim yanınızdayız.

ÇEKİCİ NEDİR? NE ZAMAN ÇEKİCİ GEREKİR?

 

Esenyurt Oto çekicioto kurtarıcıyol yardım aracı veya araba çekici olarak adlandırılan araçlar, genel anlamda “çekici” sınıflandırması içinde değerlendirilir. Hareket halinde olmayan araçların bir yerden başka bir yere nakledilmesi işleminde çekicilerden yararlanılır. Aracın arıza veya kaza yapması gibi nedenlerle hareket edemiyor oluşu, yardım amaçlı çağırmanın başlıca nedenidir.

Oto çekiciler, özel mekanizmaya sahip araçlardır. Bazı çekiciler hidrolik sistemle arabayı kaldırıp taşırken bazıları ise elektrikli sistemle çalışır. Çekicilerin kasa sistemleri de farklılık gösterir. Kayar kasalı çekiciler, sabit kasalı çekiciler ve ahtapot çekiciler arasından, çekilecek aracın özelliğine göre seçim yapılabilir.

Yolda Kaldığınız Zaman İlk Yapmanız Gerekenler

 

Çeşitli araba arızaları nedeniyle aracınız hiç beklemediğiniz anda yolda kalabilir. Peki, aracınızın yolda kalmasına neden olacak arızalar ya da eksiklikler nelerdir? Araç yolda kalınca ne yapılmalı?

Arabanızı Yavaşça Yolun Sağına Çekin

Arabanız tam olarak durmayıp teklemeye başladıysa ayağınızı gazdan kaldırın, ani fren yapmadan yolun sağına doğru ilerleyin ve el frenini çekin. Otobandayken böyle bir sorun yaşarsanız da dörtlülerinizi yakın ve Esenyurt Çekici yol yardımı gelene kadar aracınızdan ayrılmayın.

Diğer Sürücülerin Sizi Fark Etmesini Sağlayın

Esenyurt Çekici Yol Yardım

Dörtlüleri yakmanın yanında gece böyle bir durum yaşarsanız reflektör kullanın. Buradan da aracınızda her zaman olası kötü durumlar için reflektör bulundurmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Arabanızın kaputunu açmak da bir sorunla karşı karşıya kaldığınızın diğer sürücüler tarafından anlaşılmasını sağlar. 

Esenyurt Çekici Yol Yardımı Çağırın

Yol yardımı hizmeti kullanıyorsanız çağırın. Kasko sigortanız yol yardımı hizmeti sağlıyorsa ilgili çağrı merkezini arayıp yardım isteyin. Yol yardımı kullanmıyorsanız çekiciyi, polisi veya bulunduğunuz bölgenin konumuna göre jandarmayı arayabilirsiniz. Çekici çağırma ücreti ise firmalara göre farklılık gösteriyor.

 

Araba Neden Yolda Kalır?

En sık karşılaşılan sorunlardan biri lastiklerin inmesidir. Lastikleriniz indiği için yolda kaldıysanız en yakın benzin istasyonuna gidip lastiklerinizi şişirtmelisiniz.

Arabanın yolda kalmasının nedenlerinden biri de akünün bitmesidir. Akü bittiğinde neler yapmanız gerektiği ise bu yazımızda. 

Debriyaj veya vites teli kopmuş olabilir.

Araç su kaynatmış, motor hararet yapmış olabilir. Hemen Esenyurt Çekici yi Arayın Gelsin.

Araba kullanıyorsanız onun dilinden de anlıyor olmalısınız. Çünkü farklı sorunlara karşı ilk müdahaleyi yapabilmek için önce sorunun neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir. Size sorunsuz ve keyifli yolculuklar dileriz.

Esenyurt Çekici # Esenyurt Mitsubishi Kurtarıcı# Esenyurt Nissan Kurtarıcı # Esenyurt Ford Kurtarıcı# Esenyurt Toyota Kurtarıcı #Esenyurt Volvo Kurtarıcı # Esenyurt Anadol Kurtarıcı # Esenyurt Dacia Kurtarıcı # Esenyurt Isuzu Kurtarıcı # Esenyurt Bmw Kurtarıcı # Esenyurt Daf Kurtarıcı # Esenyurt Porsche Kurtarıcı # Esenyurt Tofaş Kurtarıcı #Esenyurt Cargo Kurtarıcı # Esenyurt Fiat Kurtarıcı#Esenyurt Chrysler Kurtarıcı #Esenyurt Seat Kurtarıcı #esenyurt Mercedes-Benz Kurtarıcı #esenyurt Renault Kurtarıcı #esenyurt Mini Kurtarıcı#esenyurt Infiniti Kurtarıcı # esenyurt Peugeot Kurtarıcı #Esenyurt Lancia Kurtarıcı #Esenyurt Tata Kurtarıcı # Esenyurt Saab Kurtarıcı # Esenyurt Skoda Kurtarıcı # Esenyurt Man Kurtarıcı #Esenyurt Dodge Kurtarıcı #Esenyurt Volkswagen Kurtarıcı #Esenyurt Daewoo Kurtarıcı #Esenyurt Ferrari Kurtarıcı#sancaktepe elektrikçi #Esenyurt Çekici

İstanbul Oto Kurtarıcı

İstanbul'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim